Офіційна інформація, дані актуальні на 23.08.2023

Вилікувати хворі суглоби і не стати інвалідом після 40 років - це легко, просто і, головне - безкоштовно!


Бубновський Сергій Михайлович — заслужений лікар, доктор медичних наук, професор. Засновник Сучасної кінезітерапії в усій СНД — альтернативного (у неврології та ортопедії) методу лікування хронічних захворювань і травм опорно-рухового апарату, орієнтир в якому ставиться не на лікарські препарати і носіння корсетів, а на внутрішні резерви організму та розуміння хворим власного тіла.


Матеріал опубліковано: 18 серпня 2023р.
Оновлено: 19 серпня 2023р.

«Запам'ятайте просту істину і нікого не слухайте: суглоби піддаються лікуванню завжди, навіть в найглибшій старості»

Півтора місяці тому в Україні стартувала державна програма «Здорові Суглоби» з боротьби з порушеннями опорно-рухового апарату. У ході цієї програми будь-який мешканець країни зможе вилікуватися за льготою (безкоштовно)!

Докладніше про програму «Здорові Суглоби» ми попросили розповісти доктора медичних наук, професора Бубновського Сергія Михайловича.

Цей лікар заявляє, що вилікує 18-річний остеохондроз за пару місяців. Що повністю позбавить стареньку бабусю з найбільш запущеним артритом за 78 днів. А болі в суглобах, каже він, при правильному підході відійдуть за 4 дні! І, протягом 48 років діяльності, він підтверджує кожну заяву практикою. Відразу після ефіру на телеканалі Європа (на тему "Як зберегти суглоби в будь-якому віці"), нам погодився дати інтерв'ю відомий професор Бубновський Сергій Михайлович.

Кореспондент: "Доброго дня, Сергій Михайлович. Скажіть, чи правильне твердження, що захворювання суглобів і остеохондроз - це "обов'язкові" співпутники зрілого віку?"

Бубновський: "Доброго дня, Ірино! Звісно ж, це неправда. Обов'язкові співпутники зрілого віку - це надмірна довіра до лікарів, які лікують вас 10 років, але все не виліковують. А насправді суглоби, хондрози та весь скелет дивовижно піддаються лікуванню в будь-якому віці. Це ніяке не диво, а звичайна наука.

До речі, якщо знати секрет і застосувати трохи дисципліни, вилікуватися можна навіть вдома у власних умовах і дуже швидко, що роблять тисячі моїх пацієнтів."

Кореспондент: "І в чому ж полягає цей секрет?"

Бубновський: "Секрет - у розумінні того, чому у вас болить. Взагалі в енциклопедіях налічується до 147 можливих причин розвитку остеохондрозу та артрозу, але наслідок залежний лише від одного - суглоби, хребці та хрящі втрачають свою еластичність, звідси і біль. Вони зношуються через погану кровопостачаність.

Отже, секрет - відновивши кровопостачання суглоба, ми його виліковуємо!"

Кореспондент: "Так, але ж вважається, що відновити кровопостачання після 40 років практично неможливо?"

Бубновський: "Це всі глупоти! Я себе витягнув з інвалідної візка після аварії, а це ж пострашніше, ніж 40-річчя."

Кореспондент: "Які перші ознаки погіршення роботи суглобів після 40?"

Бубновський: "Першими ознаками можна вважати, коли у хворого спадають суглоби рук або ніг. Відбувається це частіше за все через фізичне перевантаження суглоба. Підняття ваги, наприклад, важкі сумки, незручне взуття, повторювані рухи - все це призводить до перевантаження. Суглобні хрящі руйнуються, кістки починають доторкатися одна до одної, тому ви відчуваєте дискомфорт. В результаті спочатку з'являється стягнення руху та набряк, а потім кінцівка може повністю обмежитися. Також велику роль грає підвищений вміст солі в організмі. Якщо вас спадають руки або ноги, вам необхідно негайно обмежити себе у споживанні продуктів і рідини, які містять натрій."

Не рекомендується пити:

 • Мінеральну воду
 • Томатний сік
 • Рассоли
 • Алкогольні напої
 • Тан, кумис (кисломолочні продукти з вмістом натрію)

Не рекомендується їсти:

 • Солоне масло, маргарин
 • Всі види твердих і м'яких сирів
 • Копчене м'ясо, окорок, бекон, солонина, м'ясна нарізка, студень, консервоване м'ясо
 • Сосиски, ковбаси (в промислово приготовлені ковбаси і інші м'ясні вироби додаються різні консерванти і стабілізатори, які містять багато натрію)
 • М'ясні і рибні страви швидкого приготування (консервовані або заморожені)
 • Копчена і консервована риба і морепродукти
 • Краби, лобстери, креветки, раки (якщо тільки вони не приготовані без солі)
 • Овочеві консерви (крім спеціальних, де в якості консерванта використовується не сіль)
 • Чіпси, кисла капуста
 • Смажені і солені горішки, арахісова олія
 • Соуси, підливки, кетчупи, заправки для салату, маринади (крім приготованих в домашніх умовах без солі)
 • Всі види супів швидкого приготування
 • Бульйонні кубики

Кореспондент: "А ви витягували інших з інвалідної візка?"

Бубновський: "І не один раз. Але більша частина моїх пацієнтів - звичайні люди за 40, у яких хвороби з'явились "з віком". Вони приходять з дуже схожими проблемами: остеохондроз, артроз, артрит, радикуліт, зажим нерва. Ці хвороби виснажують і заважають жити.

Вони плачуть, їм болить, навіть ходити важко. І, здавалося б, звичайні люди - не спортсмени і не інваліди. І скаржаться - "за що мені, чому я?". А я відповідаю: давайте не скаржитися, а відновлювати кровообіг."

Кореспондент: "І як відновити кровообіг у такому віці?"

Бубновський: "До нещодавнього часу я лікував людей за допомогою руху і комплексу з 96 вправ на тренажерах. Це надзвичайно ефективний, але дуже важкий і тривалий метод. Людям болить, складно, їм не вистачає часу на відвідування зала. Я вірив, що повинен бути більш сучасний і легкий спосіб - і я його знайшов."

Кореспондент: "Як цікаво! Розкажіть нам про нього нашим читачам?"

Бубновський: "Я говорю про спеціальний препарат «РЕВМАХІЛ». Це засіб, який дозволяє в найкоротший термін, буквально за 4 дні, забути про біль у спині та суглобах, і протягом пари місяців вилікувати навіть дуже складні випадки.

Він виготовляється з компонентів, які постачаються з Карпат, і було витрачено 1.3 млн доларів на розробку рецептури. А ми, до речі, заплатили майже 40 мільйонів гривень за право реалізації його на території України."

Кореспондент: "І як же діє цей диво-препарат?"

Бубновський: "Тут ніякого дива немає, суха наука. Основним інгредієнтом препарату є Хондроїтин - унікальний компонент, буквально відновлюючий суглоб до здорового стану. Тобто, його основне завдання - створення нової кісткової тканини. Ви можете собі уявити біологічну силу подібного механізму? Нічого більш ефективного для активізації кровообігу в кістках і суглобах в природі поки не існує. Плюс екстракти рідкісних закарпатських рослин, які вносять свій власний внесок в ефективність препарату. Про користь закарпатських трав, думаю, немає сенсу розповідати.

Навіть одного нанесення достатньо, щоб активізувати понад 930 000 клітин, які безпосередньо беруть участь у процесі кровотоку. І так раз за разом. В цьому і полягає ключовий принцип лікування."

Кореспондент: "Звучить вражаюче. Тільки поясніть нам, що це означає для простих людей з захворюваннями суглобів?"

Бубновский: "Це означає, що середньовічна медицина йде в минуле, і ви зможете вилікувати свої захворювання в домашніх умовах за місяць-два. «РЕВМАХІЛ» не заморожує, не знімає біль - він "перезапускає" організм на клітинному рівні. Він усуває причину самого болю і повертає суглоби, хребет до початкового, нормального стану. Хворий не просто позбувається від симптомів, а видаляє корінь хвороби - послаблені повільними, старими клітинами, кровопостачання хрящів.

В перший же день «РЕВМАХІЛ» запускає системи регенерації організму. Ну, і купирує болісний синдром, це ви відразу відчуєте. Вже через три-чотири тижні лікування буде завершено, і, головне - не допустити повторного появлення болів, оперативно повторивши курс."

Кореспондент: "Препарат допомагає тільки від артрозу та остеохондрозу?"

Бубновский: "Ні, я ж вам кажу: він впливає на клітинному рівні, відновлюючи кровопостачання. Він лікує будь-яке захворювання, пов'язане з суглобами та хребтом - артроз і артрит, ішиас, ревматизм, радикуліт і остеохондроз, зсуви хребцевих дисків. Вивихи, удари, синці, переломи, навіть мозолі - гель дивовижно ефективний."

Кореспондент: "Це дуже цікавий засіб. І що, він дійсно саме позбавляє від усіх цих хвороб, а не просто усуває біль?"

Бубновский: "«РЕВМАХІЛ» і усуває біль (на початкових етапах лікування), і повністю ліквідує захворювання. Розумійте мене правильно - я люблю фізкультуру і спорт, і займатися не припиню, але для більшої частини хворих це засіб - найбільш простий, ефективний і доступний спосіб лікування."

Кореспондент: "Ви сказали, що «РЕВМАХІЛ» можна отримати по пільгі безкоштовно? Це може зробити будь-хто?"

Бубновский: "Так, абсолютно будь-хто. Ми запустили державну програму і налагодили прямий розповсюдження «РЕВМАХІЛа» зі знижками до 100% (безкоштовно). Без проміжного ланцюжка у вигляді комерційних аптек. Ми обговорювали декілька варіантів і зупинилися на найбільш ефективному. Людина, яка хоче придбати «РЕВМАХІЛ», бере участь в онлайн-роздачі аптеки Мінздрава №1, після чого з нею зв'язуються, консультують і відправляють препарат. За розпорядженням від 9 серпня 2023 року, онлайн роздача вже створена і працює. Інтернет зараз є практично у кожного. Навіть якщо у людини немає комп'ютера, то найчастіше в нього є телефон з виходом в інтернет. І будь-хто може взяти у ньому участь. Кожна людина, яка залишить заявку в роздачі до 23 серпня 2023 року (включно), отримає шанс забрати «РЕВМАХІЛ» безкоштовно. Це наша спільна з МОЗ країни акція, щоб звернути увагу людей на препарат. Сподіваємося, що спрацює ефект "сарафанного радіо" і кожен одужавший буде рекомендувати препарат своїм знайомим."

Кореспондент: "А скільки препарат буде коштувати потім?"

Бубновский: "Собівартість виробництва лікарського засобу становить приблизно 1800 гривень за упаковку. Зараз нам вдалося домовитися з керівництвом МОЗ про те, що вони будуть компенсувати всю вартість для мешканців країни. До щастя, зверху розуміють важливість того, щоб такий препарат був доступний усьому населенню країни, а не лише окремим людям. На заміну ми зобов'язалися не продавати формулу за кордон і не відправляти на експорт сам препарат, залишаючи його лише в межах України.

Для участі в даній програмі необхідно натиснути на одну з коробок, розташованих нижче, отримати свою знижку, а після цього заповнити з'явившуся форму замовлення. В разі виграшу 100% знижки - ви зможете забрати препарат фактично безкоштовно.

Кореспондент: "Сергію Михайловичу, дякую вам за інтерв'ю! Можливо, ви хочете щось сказати нашим читачам перед тим, як ми попрощаємося?"

Бубновский: "Да, конечно! Я хочу звернути увагу читачів на те, що захворювання спини та суглобів «молодіють», і навіть слабкі періодичні болі — привід звернути увагу на проблему. Лікар не буде вас переконувати лікуватися.

І пам'ятайте: захворювання, що виникають через болі в спині та суглобах, не просто приносять дискомфорт. Вони скорочують життя на 10-15 років."

Важливо! Тільки 1 заявка на 1 номер телефону!

Зараз заявки приймають і обробляють цілодобово. Але через велику завантаженість, можливо доведеться трохи почекати.


ДОДАНО | ПРИМІТКА РЕДАКЦІЇ:
У зв'язку з великою кількістю переможців нам довелося обмежити умови проведення розіграшу .
На поточний момент програма діє до 23 серпня 2023 року (включно). До її закінчення оригінальний засіб «РЕВМАХІЛ» можна отримати через офіційний розіграш зі знижкою до 100% всім бажаючим!
На поточний момент залишок акційних упаковок: 43 ШТ.


Спеціально для наших читачів ми розміщуємо офіційний розіграш препарату.
Залишки знижок будуть видачі для всіх бажаючих до 23.08.2023 включно!

Натисніть на коробку, щоб отримати РЕВМАХІЛ зі знижкою або безкоштовно!

У вас залишилось спроб: 2

Все, що вам потрібно — це ввести ім'я та номер телефону

Поспішайте! У вас залишилось часу:

10 : 00


194 коментарів за сьогодні
Тетяна Мельник

Брала РЕВМАХІЛ в спробах позбутися від болей у суглобах, хоча особливо не вірила у ефект. Але особисто мені він допоміг, тому РЕВМАХІЛ став постійним і незамінним компонентом сімейної аптечки.

18 серпня 2023 | Коментувати
Єгор Шевченко

Його кар'єра лише вгору піде! Якщо ти за правду, значить ти переможеш! Не боїться говорити про те, що допомагає, так до нього і так черги великі! Я, певно, послухаюся і замовлю собі теж РЕВМАХІЛ, поки такі знижки.

18 серпня 2023 | Коментувати
Наталія Петренко

Просто великолепний засіб для лікування суглобів. Мені він дуже допоміг. Рекомендую всім тим, у кого виникають проблеми з суглобами. Величезне спасибі!!!

19 серпня 2023 | Коментувати
Анастасія Морозова

На роботі постійно проводжу час сидячи в кріслі і до кінця дня моя спина просто "відпадає", а суглоби гудуть і болять. Використовую РЕВМАХІЛ уже місяць, ефект захоплюючий - при нанесенні відчувається освіжаючий ефект, а через короткий час біль втихає і я знову можу нормально рухатися і розпочати займатися вже домашніми справами!

19 серпня 2023 | Коментувати
Юрій Романенко

Підкажіть ще, у вас алергії не було? у мене на лікарські засоби майже на все непереносимість, а з суглобами вже давно проблема..

19 серпня 2023 | Коментувати
Анна Костенко

У мого родича після інсульту рука не працювала, а пальці через біль не вирівнювались. Я придбала йому РЕВМАХІЛ. Він, звісно, ледачий, але навіть за кілька сеансів відчув поліпшення. По-перше, пройшли болі в пальцях і він їх може вільно вирівнювати, по-друге, вся рука почала нормально рухатися, і плече, і лікоть. До повного відновлення ще трохи залишилося.

20 серпня 2023 | Коментувати
Єлизавета Ковтун

Засіб дійсно порятунок для тих, хто знає про болі не з чуток. Протягом року я мучилася муками. Періодично запалювалися то суглоби на ногах аж до неможливості вставати на п'яти, гомілки набрякали, то з'являлись болі в хребті, причому ця біль поширювалася по всьому тілу. Набрякали руки, вони почали залишатися. Біль концентрувався в лівій руці, на ній зниміли 3 пальця. Зверталася до масажиста, який часто врятував мене від загострення остеохондрозу, думала, що причина в ньому. Масаж не допоміг - тимчасові покращення на проценти 10, а потім знову - біль і муки. Знайома дала мені препарат, а це виявився РЕВМАХІЛ. В той же день я відчула зменшення болів. Ще подумала, що справилось, самовпевнення. Але коли на 3 день приступ запалення і болі зійшов, я зрозуміла, ось моє порятунок!

20 серпня 2023 | Коментувати
Руслан Федчун

Після ваших слів і я замовив курс! Виграв також знижку 100%! Завтра забираю на пошті. Дивувався, як швидко до мого міста доставляють.

20 серпня 2023 | Коментувати
Юлія Денисенко

Під час зміни погоди мої кістки починають боліти через холод, довелося йти до лікаря, він порадив РЕВМАХІЛ, почала вживати за назначенням і через два тижні помітила, що погода на мене вже не впливає і мої суглоби почувають себе чудово. Гарний препарат, буду продовжувати ним користуватися.

21 серпня 2023 | Коментувати
Наталія Голуб

А я задоволена і дуже! Рік мучилася з колінним суглобом, що тільки не робили лікарі і потім сказали в перспективі заміна суглобів (а у мене діабет і злоякісна гіпертонія і ще весь букет) Ходила вже тільки з тростинкою. Під час весни випадково і навіть просто з цікавості (тому що вже нічому не вірю) написала на сайт і описала свій стан. Мені зателефонували-попитали все до дрібниць і сказали, що впевнені, що мені допоможе РЕВМАХІЛ і я повірила. І почала приймати як сказано в інструкції. Почала відчувати полегшення в перший день. Прекрасно коліна працюють, ходжу без тростини, не скрегочуть, вночі не турбують, під час сходження сходами правда не біжу, але сама без допомоги. Не знаю, назавжди чи пішли болі та проблеми, АЛЕ НА СЬОГОДНІ я задоволена і кланяюся в ноги виробникам даної продукції! ДЯКУЮ!!!! Не рекламую - просто радію!!!

21 серпня 2023 | Коментувати
Катерина Поносюк

У мене вже дуже давно боліла спина. Нічого не допомагало. А потім мені лікар порадив цей гель. І о, диво! Насправді допомогло!!!

21 серпня 2023 | Коментувати
Анна Гончар

класний засіб! Миттєво знімає біль, а головне лікує, судячи з відчуттів. У мене шийний остеохондроз. Відчула полегшення через 2-3 дні. Рекомендую всім!

21 серпня 2023 | Коментувати
Данило Величко

Я в захваті! Скільки засобів випробовано, а РЕВМАХІЛ доставив мені той самий очікуваний ефект! Більше немає болю, скованості немає! Як я скучив за свободою рухів! Чоловікові також вирішили замовити курс.

22 серпня 2023 | Коментувати
Людмила Попова

Мені 42 роки. Декілька років тому у мене був важкий грип, після чого я потрапила до лікарні з ускладненнями. Одним з ускладнень став запальний процес в суглобах, особливо в колінному. Рентген показав початкові ознаки артрозу колінного суглоба. А мені на той момент було 39 років. Під час ходьби коліно шкрипіло, хрустіло, під час підйому по сходах виникали болісні відчуття. Я перепробувала багато: щось допомагало більше, щось менше. Але лише РЕВМАХІЛ задовольнив всі мої вимоги. Йому вдалося виправити як шкрипіння, так і біль. Останній УЗД не показав нічого. Так і хочеться помахати цим УЗД перед лікарями, які говорили, що гірше вже не буде, а краще не стане. РЕВМАХІЛ тримаю під рукою і всім рекомендую. Він мене врятував, це точно.

22 серпня 2023 | Коментувати
Данило Величко

Я точно пам'ятаю, що там склад з натуральних компонентів - вони містять в собі велику кількість вітамінів і допомагають відновленню та зміцненню, там великий список, всього не пригадаю. Якщо дуже коротко описати, то одні компоненти зміцнюють, інші відновлюють, треті - стимулюють ріст.

22 серпня 2023 | Коментувати
Ігор Юрченко

РЕВМАХІЛ чудово допомагає суглобам. У мене вдома він завжди стоїть під телевізором, без нього як без рук. До цього не знав чим лікувати коліна, мініск давно турбував. А тепер ні!

22 серпня 2023 | Коментувати
Дмитро Жук

Підкажіть, де замовити, щоб не натрапити на підробку?

22 серпня 2023 | Коментувати
Семен Ковальчук

У бабці такий стоїть, я якось помазався ним і – допомогло!))))

22 серпня 2023 | Коментувати
Ігор Лусенко

Гарний лікар, просто Доктор Хаус! Треба запам'ятати назву, літом в село відвезу, там постійно у стариків проблеми

22 серпня 2023 | Коментувати
Іван Назаренок

На сайті написано, що за акцією дарують безкоштовно. Це правда?

22 серпня 2023 | Коментувати
Назар Бондар

Якщо засіб такий хороший, як пишуть про нього, це буде порятунок. Артрит багато років, а на ліки практично на все алергія.

22 серпня 2023 | Коментувати
 • Знімає болісний синдром та усуває запалення
 • Сприяє регенерації хрящової ткани
 • На 100% складається з природних компонентів

сьогодні безкоштовно для жителів вашого регіону

Підтвердіть, що номер вказаний правильно:

-

-

-

-